[vc_row full_width=”stretch_row” content_placement=”middle”][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”381″ img_size=”full” style=”vc_box_outline” border_color=”juicy_pink”][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_custom_heading text=”Izvēlies termokoku, ja Tev ir svarīga:” font_container=”tag:h3|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][vc_tta_accordion style=”modern” shape=”square” active_section=”1″ css_animation=”appear”][vc_tta_section title=”Augsta noturība pret puvi” tab_id=”noturiba-pret0puvi”][vc_column_text]No termokoka izgatavo pastaigu takas purvainās vietās, turklāt to kalpošanas ilgums pārsniedz 10 gadus. Termiskās apstrādes gaitā tiek neatgriezeniski iznīcinātas puves barības vielas, tādējādi radot nelabvēlīgu vidi tās attīstībai[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Formas stabilitāte” tab_id=”formas-stabilitate”][vc_column_text]Uzstādītā terase nevērpsies un neizlieksies. Termiski apstrādāta materiāla relatīvais mitrums ir ap 6% un tā spēja uzņemt mitrumu termiskās apstrādes rezultātā ir būtiski samazināta. Līdz ar samazinātu mitruma uzsūkšanas spēju, arī materiāla briešana un rukšana notiek krietni mazākā apmērā, nekā neapstrādātam kokmateriālam.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Paaugstinātas siltumizolācijas īpašības” tab_id=”siltumizolacija”][vc_column_text]Materiāls ir ideāli piemērots loga rāmju, grīdas dēļu un ārdurvju izgatavošanai. Termokoks, salīdzinājumā ar termiski neapstrādātu materiālu, nodrošina 25-30% labākas siltumizolācijas spējas.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Nav sveķu” tab_id=”nav-sveku”][vc_column_text]Materiāls ir piemērots pirts apšuvuma dēļu, lāvu un citu pirtslietu izgatavošanai. Augstā temperatūra nodrošina sveķu iztvaikošanu no materiāla.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Videi draudzīgs materiāls” tab_id=”videi-draudzigs-materials”][vc_column_text]Termokoks ir ekoloģiski tīrs produkts; to nevajag piesūcināt ar ķimikālijām, lai nodrošinātu aizsardzību pret puvi.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Krāsa” tab_id=”krasa”][vc_column_text]Hotwood ražotais termokoks pēc apstrādes kļūst viegli brūns. To ir iespējams krāsot jebkurā krāsā pēc Jūsu vēlmēm.[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Termokoka īpašības tiek iegūtas bez ķīmiskas apstrādes. Augstas temperatūras ietekmē tiek neatgriezeniski sašķeltas barības vielas ar kurām barojas koksnes parazīti, radot nelabvēlīgu vidi to pastāvēšanai.  Turklāt mainīta tiek arī koksnes šķiedru struktūra, kas neļauj uzsūkt mitrumu no apkārtējās vides, tādejādi radot formas noturību, kas Latvijā ir galvenā problēma āra darbos izmantojamam kokmateriālam.

Termokoks ir tīrs un videi draudzīgs materiāls.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1522422258374{margin-bottom: 50px !important;}”][vc_column][cq_vc_colorblock image=”406″ thetitle=”Hotwood termokoks” textblockbg=”customized” custombgcolor=”rgba(103,59,29,0.93)”]Hotwood termokoks būs labākā izvēle vietās, kur nepieciešama paaugstināta noturība pret ārējās vides ietekmi (mitrumu, temperatūras svārstībām). Uzlabotās materiāla īpašības parāda labākos to pielietošanas veidus:

  1. terases;
  2. āra mēbeles;
  3. dārza mājiņas;
  4. fasādes apšuvuma dēļi;
  5. sētas dēļi;
  6. pontonu un purva celiņu dēļi un lāgas;
  7. pirts apšuvuma dēļi un pirtslietas;
  8. vannas istabas mēbeles, utt.,

[/cq_vc_colorblock][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cq_vc_imageaccordion images=”377,430,371,366″ isresize=”yes” captiontitles=”Ēvelēti dēļi,Ar parafīnu apstrādāti dēļi,Fasādes dēļi,Terases dēļi”][accordiondesc]Hotwood ražo dažāda biezuma un garuma termokoku, kā arī piedāvā dažādu gala produktu izgatavošanu (krāsoti terases dēļi ar jau iestrādātu profilu), bet pie mums var iegādāties arī vienkārši ēvelētu termokoka dēli savu ieceru īstenošanai.[/accordiondesc].

[accordiondesc]Unikāls, inovatīvs produkts, ko Latvijā piedāvā tikai Hotwood. Ideāli derēs kā latojums terasei  vai  jebkurā citā vietā, kur koks saskaras ar ūdeni vai zemi. Nodrošinās produkta ilglaicīgu kalpošanu, jo ar parafīnu apstrādāts termokoks netrūp, nepūst, neliecās un nemaina formu pat esot ūdenī[/accordiondesc].

[accordiondesc]Hotwood fasādes dēļi ne tikai lieliski izskatās un ilgi kalpo, bet nodrošina arī papildus siltumizolāciju Jūsu ēkai. Dažādi profili, rūpniecisks krāsojums un 5 gadu pret trupes garantija.[/accordiondesc].

[accordiondesc]Ar Hotwood termokoka dēļiem būvētā terase kalpos ilgi un tās uzturēšana liekas problēmas neradīs. Aizmirstiet par dēļu nomaiņu ik pēc dažiem gadiem, jo pareizi kopjot (vienu reizi divos gados nokrāsojot) terases virsmu, tās ilgmūžība ir garantēta. Iegādājoties Hotwood termokoka terases dēļus, nodrošinām 5 gadu garantiju pret koksnes trupi. Piedāvājumā dažādi profili, kā arī iespēja izstrādāt individuāla dizaina dēļus, kas nodrošinās Jūsu terases unikalitāti. [/accordiondesc].[/cq_vc_imageaccordion][/vc_column][/vc_row]